Sužadėtuvės įvyko! O kas toliau... I dalis

2015 m. vasario 22 d., sekmadienis

   Taigi Jūs jau susižadėję! Sveikiname! 

Šaltinis/Source
   O kas gi laukia toliau ..?

   Pradėkime nuo pradžių... Visų pirma, šia nuostabia žinia turite pasidalinti su pačiais artimiausiais. Tėvai, sesės, broliai, artimiausi draugai ir, galbūt, kiti žmonės, kuriems ši žinia bus viena svarbiausių. Šiems žmonėms pranešti turėtumėte pirmiausiai, nes jiems lygiai taip pat, kaip ir Jums, reikės skirti daug dėmesio savo išvaizdos detalėms, pasirūpinti dovanomis, taip pat suplanuoti išlaidas, nes, galbūt, jie norės prisidėti prie Jūsų šventės biudžeto ar kitų būtinųjų išlaidų.

Šaltinis/Source
   Turite išsirinkti savo šventės datą. Detaliau šia tema jau rašėme straipsnį

   Be datos pasirinkimo labai svarbu, jog apsispręstumėte, kokios ceremonijos norėsite. Ar rinksitės bažnytinę santuoką, ar civilinę, o, galbūt, rinksites jas abi? Gali būti, jog nuspręsite tuoktis ne santuokų rūmuose ar rotušėje, o kokioje nors Jums brangioje vietoje. Visais šiais atvejais Jums svarbu išsiaiškinti, ar tą dieną Jūsų santuoka bus galima, t.y. ar visi galimi laikai dar nebus užimti ir pan.

Šaltinis/Source
   Taip pat turite nuspręsti, kokio dydžio vestuvių biudžetą sau galėsite leisti. Labai svarbu nepamiršti, kad sprendžiant dėl vestuvių biudžeto dydžio, turite bent apytiksliai numatyti būsimų svečių skaičių. Didžioji dauguma užsienio literatūros kažkodėl šį punktą palieka vėlesniam laikui, neatsižvelgdami į tai, kad nuo žmonių kiekio priklauso ir šventės vietos pasirinkimas (dažnu atveju, pavyzdžiui, jeigu Jaunieji ne iš to paties miesto, vietovės pasirinkimas taip pat tampa lemiamu), reikalingų šventės vietos dekoracijų kiekis, maisto kiekis, transporto kiekis, šventės koordinatoriaus reikalingumas ir pan. Tai reiškia, kad svečių sąrašo sudarymas tampa esminiu momentu norint nusistatyti vestuvių biudžetą. Detaliau šią temą panagrinėsime atskirame straipsnyje.

   Šventės vietos numatymas, kaip jau minėjome auksčiau, glaudžiai susijęs su didžiosios daugumos svečių gyvenamąja vieta, nes dažnu atveju iškyla svečių apgyvendinimo klausimas ir, be abejo, papildomų išlaidų poreikis. Šią temą taip pat detaliau panagrinėsime vėlesniuose straipsniuose.

Šaltinis/Source
   Vestuvių temos ar/ir spalvos pasirinkimas taip pat yra vienas svarbiausių momentų planuojant vestuves, nes nuo to priklausys, kokius rinksitės kvietimus, kokių gėlių ieškosite ar, kokias dekoracijas užsisakysite. 

Šaltinis/Source
   Šventės tema/spalva yra labai svarbi ir pulkui. Jeigu Jūs pasirinkote savo vestuvėms, tarkim, geltonos ir pilkos spalvų derinį, tai net negali būti kalbos apie tai, jog Jūsų pulkas dėvėtų mėlynų ar raudonų atspalvių drabužius. Pamergės, be abejo, devės geltonas ar pilkas sukneles su priešingos pasirinktos spalvos detalėmis, o pilki pabrolių kostiumai su geltonomis varlytėmis tikrai bus išskirtiniai. Kalbant apie paties pulko pasirinkimą, turite atminti, jog jiems apie savo planuojamas vestuves turite pranešti lygiai taip pat anksti, kaip ir artimiausiems žmonėms. Juk nenorite, kad Jūsų brangi draugė ar draugas tą dieną turėtų kitų planų.

Šaltinis/Source
   Taigi, čia išvardinome kertinius dalykus, nuo kurių turėtumėte pradėti savo Didžiosios dienos planavimą. Sekančiuose straipsniuose leisimės į detalesnį šventės plano sudarymą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą