2015 metų vestuvių tendencijos (II dalis)

2015 m. vasario 3 d., antradienis

     Taigi toliau tęsiame kelionę po šių metų vestuvių tendencijas.
     Suknelė
     2015 metų  nuotakos galės nevaržyti savo fantazijos ir svajonių, jos turės galimybę rinktis tarp daugybės raštų, spalvų, atspalviu suknelių. Nuotakos galės rinktis nuo vintažinių, pabrėžiančių kūno linijas, tiulio suknelių iki apnuoginančių pečius. Šį sezoną populiarios dviejų tipų iškirptės: aukštesnės iškirptės su daugybe siuvinėti detalių arba V formos iškirptės. 
     2015 metais taip pat "ant bangos" nuotakos suknelės su kišenėmis, nėriniuotomis rankovėmis, taip pat su žėrinčiais akcentais. Taip pat populiarios pastelinių spalvų suknelės : pilka, mėtinė ar švelniai rožinė.
     Aksesuarai nuotakoms
   Gėlių karūnos vis dar neapleis savo pozicijų ir 2015 metais. Vis dar populiaru nerūpestingos, laisvo stiliaus nuotakos įvaizdis. Tradicijius aksesuarus mėgstančioms nuotakoms turime puikią žinią - į vestuvių tendencijas grįžta nuometas! Klasika!
    Žinoma suknelę turėtumėte rinktis tokią su kurią Jūs jausitės pati gražiausia! Žinoma nepamirškite, atsižvelgti jog suknelė turėtų būti kiek įmanoma patogesnė ir nevaržyti Jūsų.


     Prisiminkime ir jaunikius
    2015 metų tendencijose prisiminti ir jaunikiai. Įkvėpti retro stiliaus grįžta šiek tiek laisvesnio stiliaus kostiumai, tačiau būkite atsargūs - jie ne kiekvienam! Taip pat prisimintos ir liemenės. Jaunikiai - kuriems patinka drąsa ir išskirtinumas, turėtų atkreipti dėmesį į tokias tendencijas: pastelinių spalvų kostiumus, kaklaskarės vietoj kaklaraiščių, taip pat geltonos ar kitos ryškios spalvos detalės ant kaklaraiščių, kaklaskarių, butonjeres, kojinės ir net batuose.


     

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą