Idėjos Boso dienai/Boss's day ideas

2014 m. spalio 15 d., trečiadienis

   Spalio 16 dieną švenčiama Boso diena. Kaip teigia portalas day.lt, Boso dieną populiaru švęsti Amerikoje. Šią šventę pasiūlė Patricija Bays Haroski ir Ilinojaus valstijos. Spalio 16-ąją ji pasirinko teodėl, kad ši diena - jos tėčio gimtadienis, o ji tuo metu dirbo tėčio įmonėje sekretore. Šventę ji įregistravo 1958 metais JAV Prekybos rūmuose.
   Tad jeigu jau ši šventė po truputį populiarėja ir Lietuvoje, siūlome kelias idėjas, kaip nustebinti ar tiesiog pamaloninti savo bosą šią dieną.
   Sukūrėme kelis apvalios sveikinimo etiketės variantus, kuriuos galite atsisiųsti ir atsispausdinti:


   Jums belieka norimą dizainą išsikirpti


   Skylamušiu išmušti skylutę


   Perverti juostele


   Ir pririšti prie rytinės kavos puodelio


   O jeigu Jūsų Bosas (-ė) smaližius ar smaližė, visada nudžiuginsite jį ar ją, stiklainiuku saldainių, sausainių ar kitokių skanėstų. 
   Jums tereikia išsikirpti atsispausdintą sveikinimo etiketę, ją išsikirpti, stiklainį apjuosti tinkamos spalvos juostele ir sudūrimo vietoje pritvirtinti etiketę:


   Jeigu tai per sudėtinga, perverkite etiketę juostele ir pariškite aplink stiklainio kraštelį:


   Jeigu planuojate savo Bosą (-ę) pavaišinti rytiniu sumuštiniu ar keksiuku, papuošimui taip pat galite panaudoti sveikinimo etiketę. Išsikirpkite ją, priklijuokite prie dantų krapštuko, ir turėsite kuo puikiausią pasveikinimo staigmeną:


   Linkime smagios Boso dienos!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą