Kodėl verta organizuoti vestuves žiemą

2014 m. lapkričio 13 d., ketvirtadienis

     Nors datą vestuvėms rinktis šaltuoju metų laiku  vis dar nepopuliaru, tačiau tai originalus, taupantis laiką, bei pinigus ir sukeliantis gerokai mažiau streso sprendimas.


     Rengiant vestuves šaltuoju metų laiku daug mažiau tenka sukti galvą dėl oro sąlygų ir šventės vietos. Žiemą daug mažesnė tikimybė sulaukti lietaus, o šaltis, nors ir kanda, tačiau negadina šukuosenos, makiažo, prabangios vestuvinės suknelės. O apsisaugoti nuo kandančio šaltuko tikrai padės  kailiniai, megzti, velti ar kitokie šilti aksesuarai. Gruodį miestų gatvės puošiasi didžiosioms metų šventėms ir tai puikiai galima panaudoti vestuvinėse fotografijose. O kilusi pūga gali tapti nuostabiu neįprastu fonu, Jūsų meilės dienos įamžinimui nuotraukose.
     Kitas vestuvių šventės žiemos laikotarpiu pliusas - lengvai gausite galimybę savo šventę švęsti norimoje vietoje.  Labai didelė tikimybė, kad ir Jūsų pageidaujamas fotografas, operatorius, šventės vedėjas ar vestuvių planuotoja tai dienai bus laisvi ir tikrai galės Jums pagelbėti.
     Taip pat sutaupysite nemažai laiko, nes neteks ilgai laukti kol juvelyras pagamins žiedus, ar dizaineris sukurs kvietimus Jūsų šventei. Šiuo metų laiku šių profesijų atstovai gerokai laisvesni, nei vasaros laikotarpiu. Taip pat ir šventės vietos nuomos kaina bus gerokai palankesnė, o šventės vietos šeimininkai bus sukalbamesni nuolaidų taikymo klausymu.
     Taip pat šventės datos ir laiko pasirinkimas bus gerokai paprastesnis, nes santuokų rūmuose  tikrai bus laisvų laikų ir nebus "konvejerio" principo, neteks stumdytis eilėse su kitais jaunavedžiais.

     O ir šventės dekoracijos gali būti pačios netikėčiausios, bet apie tai kitame mūsų tinklaraščio straipsnyje. Laukite tęsinio.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą