Kaip pasiruošti gimtadienio šventei

2014 m. rugsėjo 25 d., ketvirtadienis

     Artėjant gimtadienio vakarėliui visi sukame galvas, kaip viską atlikti ir, ką prisiminti, kad šventė taptų tikrai įsimintina ir šventės kaltininkui, ir gimtadienio svečiams.


Taigi, siūlytumėme pradėti nuo šventės plano. Jis gali kisti priklausomai nuo šventės kaltininko norų, pomėgių, taip pat reikia atsižvelgti ir į švečių poreikius,pomėgius, bei norus.

Taigi pirmas darbas - pakviesti šventės svečius. Taip pat gaukite dalyvaujančių svečių patvirtinimus ir susidarykite svečių sąrašą.

Toliau - gimtadienio šventės biudžetas. Kiek pinigų galite skirti šventės pramogoms, vaišėms ir kitiems reikalingiems atributams.

Taip pat apgalvokite gimtadienio idėją. Galbūt tai galėtų būti kažkokia tema susijusi su šventės kaltininko pomėgiais arba sugalvokite kuo užimti svečius šventės metu.

Taip pat svarbu apgalvoti ir šventės trukmę, kad visi nenuvargtų.

Taip pat apgalvokite, kur vyks šventė. Būtinai atsižvelkite į tai, ar šventės vietoje galima įgyvendinti visas Jūsų idėjas. Jei šventei vietą nuomojate, pasidomėkite ar su visomis idėjomis sutinka vietos šeimininkai. Visus suderėtus faktus įtraukite į sutartį.

Šventės veikla - atsižvelgiant į šventės idėją apgalvokite kaip užimti svečius (žaidimus, užduotis,tostus), taip pat pasirūpinkite šventės dekoracijomis, bei prizais siurprizais svečiams (o jei organizuojate šventę-staigmena taip pat reikia pasirūpinti ir siurprizais šventės kaltininkui).

Gimtadienio atributiką galite gaminti patys arba nusipirkti, ar išsinuomoti, tik tokiu atveju tai darykite iš anksto.

Taip pat pasirūpinkite transportu, kad pasilinksminę svečiai saugiai pasiektų namus.

Gimtadienio vaišės priklauso nuo svečių kiekio. Atsižvelgdami į svečių sąrašą, sudarykite maisto ir gėrimų sąrašą. Taip pat pagalvokite apie indus bei įrankius

Apgalvokite kaip ir kas įamžins šventę. Galite tai patikėti vienam iš šventės svečių arba profesionalui. Jei nusprendėte ieškoti profesionalo - tai darykite iš anksto.

Taip pat pasirūpinkite ir specialiaisiais efektais. Audio - video technika, fejerverkais, žibintas, fakelais ar panašiai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą